Sizin İçin Seçtiklerimiz

Fatma Palu

Fatma Palu
fatmapalu48@hotmail.com
Palumsu Yazılar ‘’ Acar Ünlü Seninleyiz ‘’
07/11/2018
Acar Ünlü Seninleyiz
Çünkü sen bizimlesin. 1 oyumuzu korumak uğruna verdiğin bu mücadelede, adaletin yolunda asla yalnız yürümeyeceksin!.. Sen daha bizim doğmamış çocuklarımızın geleceğini koruyorsun; biz seni nasıl yalnız bırakırız!? Sen nasıl vazgeçmediysen, biz de asla asla vazgeçmeyeceğiz. 

Bütün üyelerimiz zaten sizinle olacaktır. Bu bizim size borcumuzdur. Ama ben inanıyorum ki adalet arayan herkes o gün orada olacaktır. Unutmayın yoldaş bildiklerimiz Cuma saat 13:30 da Marmaris Adliyesi'nde adalet için, CHP için, ve hakkını susan herkes için, Acar Ünlü’nün yanında olacağız. Bu sadece Marmaris’in değil tüm adaleti sorgulayan yoldaşlarımızın da meselesidir. Diğer görüşlerde olan kardeşim, Acar Ünlü senin de hakkını korumuştur. Çünkü adalet herkes için!..

Bir genç adam herşeyi bir kenara bırakıp memleketim diyor. Adalet diyor. Başaracağız diyor. 1 oy çok oydur diyor. Sahip çıkacağım diyor. Bizler de sana sahip çıkacağız. Seyirci kalacak değiliz. Bizler bir zamanlar Menemen'de yaşayanlar gibi değiliz, biz Marmarisliyiz. 

Atatürk’ün Menemen’e karşı asıl öfke duymasının sebebi neydi?.. Olay Kubilay’ın dehşetçe öldürülmesinin de ötesindedir. Atatürk Halkın seyirci kalmasına öfkelenmiştir. Çünkü konu bir kişinin ölümü değil, neden ve nasıl öldürüldüğüdür. Kubilay kendi kişisel sorunu için değil, memleket meselesi için ölmüştür,öldürülmüştür. Halk için yapılan her eylem kişisel değil, kutsaldır. 

Yani demem o ki konu Acar Ünlü değil, konumuz hak, hukuk, adalet. Durum kişisel değil, bilakis toplumsaldır. Önce bütün Marmaris’i sonra da tüm toplumu etkileyecek olan seçim sandığının güvenliğini sağlayan Acar Ünlü’ye yanında olmayı borçluyuz.

Bir cuma gününde Atatürk’ün yeniden doğmasına 1 gün kala adaleti korumaya gidiyoruz. Sen de gel  adalet hepimiz için kardeş!.. Hem gerçekten Atatürk’ü anmak ve anlamak istiyorsanız, öncelikle sizin de hakkınızı savunan bir genç adamın yanında olmanız gerekiyor. Hadi adaletle kalın. Unutmayın 9 Kasım Cuma günü saat: 14:00'de adalete bir yol var. Ataleti bırakıp, adaletinizi de alıp gelin. 

Acar Ünlü’nün esareti yok, cesareti var!

Sizin de neyiniz varsa gelin de, anlayalım. Sonra da elbet hakkıyla anarız!..


436 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

Palumsu Yazılar ‘’ kASım ‘’ - 05/11/2018
Doğum Günün Kutlu Olsun Atatürk’üm
Palumsu yazılar “Yüreğim buz tuttu gözlerim dolu yağıyor “ - 27/10/2018
Keşke dün, gece de Tunceli’de güneş doğsaydı !
Palumsu Yazılar ‘’ Özlem ‘’ - 13/10/2018
Özlemek öylesine değil ölesiye...
Palumsu Yazılar ‘’İnsan Galerisi’’ - 02/10/2018
Ben çok zenginim.
Palumsu Yazılar - Palumsu kimdir ? - 26/09/2018
Umut Doluyum
Palumsu ‘’ Ekonomik değil, İnsanomik krizi ’’ - 22/09/2018
İnsanlık krizde...
Palumsu Yazılar ‘’ Dünya Barış Günü ‘’ - 21/09/2018
Hadi barışalım...
Palumsu Yazılar ‘’ 60 Santimlik Duvar ‘’ - 18/09/2018
Yaşasın Barış Varmış
Palumsu Yazılar ‘’ Vicdanımızı Uyandıralım mı ? - 12/09/2018
Herkes ölecek yaşta...
 Devamı