Sizin İçin Seçtiklerimiz

"Bizim için aslolan Marmaris'in ve CHP'nin kazanmasıdır"

CHP Marmaris Belediye Başkan aday adaylarından Acar Ünlü, bugün saat 17.00'de CHP İlçe Başkanlığı binası önünde bir basın toplantısı düzenledi.


Altı aylık aday adaylığı sürecinde birlikte çok sayıda proje geliştirdiği ekibine, kendisini destekleyen tüm CHP’lilere ve anketlerde onu üst sıralara taşıyan Marmaris halkına teşekkür eden Ünlü," CHP bize nerede ihtiyaç duyarsa orada olmaya her zaman varız. Bunun şekli şemali çok önemli değildir. Her türlü hizmeti bugüne kadar nasıl yapıyorsak bundan sonra da yaparız. Bizim için aslolan CHP’dir.  Bugün Cumhuriyet Halk Partisi, Marmaris Belediye Başkanlığı için adayını açıklamıştır. Partimizin adayı bizim adayımızdır, Mehmet Oktay’a başarılar diliyorum." dedi.

Acar Ünlü sözlerine şu şekilde devam etti : "Ben Cumhuriyet Halk Partisi’nde yaklaşık üç yıl İlçe Başkanlığı yapmış bir kişiyim. Cumhuriyet Halk Partisi’ne, memleketime ve Marmaris’e karşı sorumluluğum var. Koltuklar gelip geçicidir. Bu koltuk nasıl benden geçtiyse, benden sonrakilere de aktarılacaktır. CHP’deyiz, CHP’de kalmaya devam edeceğiz. Benim için koltuk hizmet aracıdır. Ben iki dönem iyi bir hizmet dönemi geçirdiğimi düşünüyorum. Zaten bunu bütün Marmaris, genel merkez, Türkiye kamuoyu, CHP kamuoyu takdir etmiştir."

Basın açıklaması yapacağı parti binasının kapalı olması hakkında sorulan soruyu yanıtlayan Acar Ünlü, "CHP dediğimiz şey üç harften, mekanı da bir odadan oluşur. Buna anlam katanlar içindeki insanlardır. Biz buradaysak CHP burada demektir, yani bizim içeride olmamıza gerek yok. " dedi.

Acar Ünlü, aday adaylığı sürecinde dile getirdiği “Partiden kim aday gösterilirse arkasında olacağız” sözünün geçerli olup olmadığı hakkındaki soruyu da “Ben tüm söylediklerimin arkasındayım. Hiçbir zaman da inkar etmedim. Partimizin adayı bizim adayımızdır." şeklinde yanıtladı.


Marmaris Nokta TV Haber

1248 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın