Sizin İçin Seçtiklerimiz

Acar Ünlü : "MARMARİS’ E HİZMET, TARİHE OLAN SORUMLULUĞUMUZDUR."

CHP Marmaris Belediye Başkan Aday Adayı Acar Ünlü, bu gün akşam saatlerinde sosyal medya hesaplarından bir açıklama yaptı.


Sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama şu şekilde ; 

MARMARİS’ E HİZMET, TARİHE OLAN SORUMLULUĞUMUZDUR.

Sevgili Marmarisliler,

Marmaris Belediye Başkanlığı adaylığına talip olduğumuzu açıklayalı yaklaşık 6 aylık bir süreyi geride bıraktık ve Parti Genel Merkezimizin CHP Marmaris Belediye Başkan adayını açıklamasına artık sayılı günler kaldı. İlçemiz açısından dönüm noktası niteliğindeki bu tarih yaklaşırken, adaylığımızla ne boyutta bir fark yaratmayı hedeflediğimizi sizler için bir kez daha özetlemek istedik.

Biz çıtayı baştan beri çok yükseğe koyduk. Türkiye’ye örnek olmaktan, dünyaya ilham vermekten söz ettik. Bunu kişisel iddiamızdan veya propaganda amaçlı olarak yapmadık. Marmaris’e sonuna dek inandığımızdan, bugüne dek harekete geçirilmemiş pek çok potansiyeli olduğunu bildiğimizden yaptık. Marmaris’i, güçlerini henüz tam olarak keşfetmemiş bir süper kahramana bu nedenle benzettik.

Belediyeciliğin gereği olan standart hizmetler elbette çok önemlidir. Aylar boyu uzman bir ekiple her bir mahallemizin sorun ve ihtiyaçlarını saptamayı, bunları çözmeye yönelik projeler geliştirmeyi asli görevimiz kabul ettik.

Ancak bizim yaratmayı hedeflediğimiz fark, tüm bu asli hizmetleri mükemmel bir şekilde yerine getirmekten ibaret değil. Hatta hayata geçirmekten onur duyacağımız fark asıl bu noktadan sonra başlıyor. Marmaris’in merkezinin de, her bir mahallesinin de kendine özgü farklı potansiyelleri, dinamikleri, eğilimleri var. Yılın yarısını kış uykusunda geçirmenin bir kader olmadığı bilinciyle her mahallemiz için yerelin inisiyatifiyle şekillenecek farklı kalkınma modelleri geliştirdik. Marmaris’in doğal avantajlarıyla yetinmeyip çok güçlü bir kimlik zenginliğine kavuşmasının, yerel ve kültürel değerlerini geliştirip üreterek sivrilmesinin bu yolla mümkün olacağını çok iyi biliyoruz.

Marmaris’in dünyanın en çağdaş, en demokratik ülkelerindeki örnek kentlerle yarışmasını, hatta zaman içinde onlara ilham vermesini hedeflemek asla bir hayal değildir. Tüm çalışmalarımızı, iddialı görünen bu perspektifin aslında ne kadar gerçekçi olduğunu, bunu hayata geçirecek bilgi, azim, iyi niyet ve vizyona sahip olmanın her şeye yeteceğini ispatlayacak şekilde yaptık. Kaynaklarımız bunun için zaten fazlasıyla yeterli, halkımızın tüm kesimleri de herkesin kazanacağı bu modeli hayata geçirmek için gerekli donanım ve motivasyona fazlasıyla sahip. Halkımız tek bir şey istiyor: Gelecek yönetime yürekten inanabilmek. Biz bu inancın, bu güvenin karşılığı olmaktan daha yüce bir amaç tanımıyor, bunu gece gündüz çalışarak hep birlikte başarmayı en kutsal görevimiz sayıyoruz.

Biz gülümseyen bir Marmaris’in yeni ufkuyuz...

#DünyayaİlhamVerecekGüçteyiz #MarmarisModeli #YeniYıl #YeniBaşkan #Değişim #2019

#GülümseyenBirMarmarisİçin #MarmarisinYeniUfku #AcarÜnlü 

#MartınSonuBahar #CHPMarmaris #CHPMuğla  #Muğla #Marmaris #GençBaşkan #Adaköy #Armutalan #Bayır #Beldibi #Bozburun #Çetibeli #Hisarönü #İçmeler #Karaca #Orhaniye #Osmaniye #Selimiye #Söğüt #Taşlıca #Turgut  #Turunç

 

Marmaris Nokta Tv Haber

 

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
245 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın