Sizin İçin Seçtiklerimiz

Canlı Yayında Konuğu Tokatladı

49 yaşındaki Rus aktris Evelina Bledans katıldığı bir televizyon programında 49 yaşında hamile kalmakla ilgili konuşuyordu. Bu esnada seyircilerden biri Bledans'ın Down Sendromlu çocuğu ve doğacak çocuğu ile ilgili yorum yapınca ortalık bir anda karı

Rusya sunucunun canlı yayında seyirciye tokat atmasını konuşuyor. Üçüncü çocuğunu bekleyen Rus aktris Evelina Bledans, 'Live' adlı programa hamilelik hakkında konuşmak üzere konuktu. Ancak, bir seyirci, Bledans'ı doğmamış çocuğunun sağlığını tehlikeye atmakla suçladı ve Bledans'ın Down sendromlu küçük bir oğlu olduğunu belirterek bebeğin de down sendromlu olabileceğini ima etti. 

Seyirci Elena Lebedeva canlı yayında "35 ile 40 yaş arası çocuk sahibi olmak yeterince tehlikeli. Hele ki 49! Ne düşünüyordun?" dedi ve "Yine hasta bir çocuk daha mı doğurmak istiyorsun?" diye devam etti. Bledans, Lebedeva'nın sert konuşmasını sessizce dinledi ve ayağa kalktı. Diğer konuklar bu sırada Bledans'ı sakinleştirmeye çalıştı ve stüdyoyu terk etmemesini istedi. Ancak Blendans sanılanın aksine stüdyoyu terk etmedi ve hızlıca seyircinin yanına yürüdü. Bledans "Seni döverim. Bu benim çocuğum anlıyor musun? Benim hakkımda her şeyi söyleyebilirsin ama çocuğumu rahat bırak" dedi ve seyirciye tokat attı.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
186 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın